Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 17:38   #25
Kamushi
 
Reputacja: 1 Kamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skałKamushi jest jak klejnot wśród skał
Arkan idąc przez korytarz usłyszał cichy szept.
- Miło mi cię poznać. Mogę ci towarzyszyć podczas walki? - Szepnął w jego ucho druid.
- Jasne. To dla mnie zaszczyt ,że mogę poznać druida, ponieważ w miejscu mojego zamieszkania mało jest druidów i jak dotąd żadnego nie poznałem. - Odszepnął zaskoczony. - Muszę przyznać ,ze ten Destrian nie za bardzo mi się podoba... Dziwnie się zachowuje i wciąż próbuje zwrócić na siebie uwagę... I niewybaczalne jest to ,ze źle nazwał mojego ptaka... Wiedziałem ,że Drowy nie uznają Feniksów za święte ptaki, ale to była totalna zniewaga. - Tym razem zwróci się do innej osoby...
- Adolaananie, pytałeś co to za kamień czyż nie? Otóż jest to magiczny rubin który pozwala mi widzieć w ciemności, ponieważ elfy takie jak ja przywykły do natury i światła słonecznego, więc w ciemności mógłbym nie widzieć w ogóle.
Gdy weszli do portalu znowu zwrócił się do druida.
- Drogi przyjacielu. Możesz mi powiedzieć czemu to akurat ja okazałem się najbardziej interesujący? - Zapytał z ciekawością i umilkł czekając na odpowiedź.
 

Ostatnio edytowane przez Kamushi : 20-02-2008 o 17:41.
Kamushi jest offline