Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 19:30   #110
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
No cóż wynikło parę kwestii, które myślę warto od razu wyjaśnić.
Macie Drodzy Gracze 6 dni na odpisanie. Jeśli ktoś stwierdzi "napiszę po X" to i tak ma odpisać w terminie. Jeśli decyduje się na ryzyko pisaniu po X musi liczyć się z tym że ów X odpisze o przysłowiowej za 5 dwunasta. Przykro mi ale od tej pory po prostu spóznionych postów nie uznam (wyjątkiem wypadki losowe, o których proszę mnie powiadamiać na gg).
Jeszcze jedna kwestia podniesiona dzisiaj. Zwrócono mi uwagę, że często nie ma mnie na necie i sesja się opóznia. Przykro mi ale MG ma nieco cięższe zadanie niż Gracz prowadzący tylko swoją postać, a staram się by każdy post czymś Graczy zainteresował, bądz zaintrygował. Dlatego jeśli komuś nie podoba się mój styl prowadzenia proszę o napisanie tego w komentarzach i sprawa będzie jasna.
Również od teraz będzie egzekwowane to co piszą gracze - jeśli np napisze że pojechał do wojsk Boemunda zamiast Reinfrida tak będzie z wszystkimi tego konsekwencjami.

Pozdrawiam Arango
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 20-02-2008 o 19:50.
Arango jest offline