Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2008, 21:28   #18
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Za jaką ochronę kochanie? Ty na razie jedynie dobrze wyglądasz.

Żartuję oczywiście, choć widzę, że mamy zainteresowanego dowódctwem fabularnym nad frakcją militarną... Nie ma chodów Słońce w takich sprawach, zresztą uśmiechaj się do Lhian nie do mnie, bo ona jest drugim MG i w takim wypadku będzie bardziej bezstronna.

Słyszałam jeszcze parę zapowiedzi co do dopisywania się do tego tematu, tak więc czekam ciągle, a czas ucieka
Nie będę przesadzać z jakimkolwiek poganianiem, bo czasu mamy tak naprawdę do początku czerwca, kiedy to muszę się konkretnie z projektu rozliczyć przed orgami OTu i ich kierownikiem fabuły. Z drugiej strony ja jestem przed maturą samą i jestem z nauką potwornie w plecy, dlatego też rzadziej bywam na forum i odpowiadam do jakichkolwiek topiców. Ten zaś temat traktuję priorytetowo , co jednak nie znaczy, że dla niego w najbliższym czasie będę również miała chwile do poświęcenia. Nie moja wina kochani, dlatego chciałabym "uruchomić machinę i patrzeć tylko jak kółka kręcą się same"... To znaczy założyć tematy i czekać na wasze pomysły, a do tego potrzebuję i tak trochę więcej zdeklarowanych z chęcią wyjazdu na OT..

Pozdr
Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline