Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2008, 22:00   #1
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
Smile [Komentarze] - Opowieść Jaskra

No to mamy początek sesji. Poniżej można zamieścić praktycznie wszystko odnośnie waszych postaci itd. (np. stosunek poszczególnych członków drużyny do siebie nawzajem). No i oczywiście dodatkowe informacje, których nie zamieściliście w KP a którymi bardzo chcielibyście się podzielić. Od razu zaznaczam, że sesja będzie przebiegała następująco. Zważywszy na moje częste odwiedziny w Lastinn (przynajmniej raz dziennie), będę na bieżąco monitorował sytuację w sesji. Limit jeden post\tydzień oznacza, że tyle maxymalnie trwa kolejka. Jeśli każdy z graczy napisze juz posta z opisem działań (działań nie efektów Johanie!), to ja piszę kolejny i gra się rozwija (wyjątkiem jest post dialogowy, wtedy czekam spokojnie aż się nagadacie ). Czyli jeśli ktoś nie wyśle posta w przeciągu tygodnia, omija go kolejka (zwykle jakaś przykrość spotka nieszczęsną postać). Parę takich "omijek" i nasz bohater przenosi się do krainy wiecznych łowów. I tu znów wyjątek, bowiem jeśli ktoś wysyła mi PW, ze go nie będzie, to oczywiście pieczę nad bohaterem przejmuję ja. Możliwe że powyższe zasady są oczywiste, ale chcę żeby wszystko było jasne.
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline