Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2008, 22:11   #2
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
No cóż, to ja pierwszy podzielę się swoimi myślami. Pierwsza będzie dotyczyć kontaktów z innymi graczami. Mg ma najgorzej, ponieważ jego postać jest pół-elfem. Dlatego też będąc słownym, Helmut musi trochę gnębić Christianusa. Normalny elf znalazłby się od razu pod ostrzałem Smoka, jednak Christianusa czekać będzie jedynie ból zadka (a dokładnie jednego półdupka, bo to jest pół-elf) oraz kilka obelżywych słów. Reszta jest odbierana trochę lepiej, lecz również z dystansem. Helmut nie rozumie, jak można polegać na siłach nadprzyrodzonych, a nie na potędze własnego umysłu. Oczywiście nikomu nie odda swojego piwa, więc się nawet o to nie pytajcie.

Ps. Byłbym wdzięczny, gdybyście znaleźli przez przypadek jakiś fajny avatar dla Helmuta. Obecnego szukałem przez godzinę i prawdę mówiąc nie jestem z niego zadowolony.
 

Ostatnio edytowane przez grabi : 21-02-2008 o 22:14. Powód: ps.
grabi jest offline