Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2008, 13:31   #1
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
[Storytelling] - Opowieść Jaskra

Opis sesji: Wyobraź sobie świat Fantasy, w którym krzyżują się drogi wyobraźni. Europa. Gdzieś tu możesz znaleźć Kaer Morhen. Gdy udasz się na wschód, natkniesz się na pełne legend i baśni Śródziemie. Czy jesteś gotów stanąć w obliczu niebezpieczeństwa jakie stwarza ten świat? Pełen Wiedźminów, Hobbitów i Szalonych wynalazców? Z zachodu przylatują drewniane helikoptery, wożące na swych pokładach geniuszy średniowiecza którzy doceniają wartość saletry. Ze wschodu przybywają wojownicy, w skórach i zbrojach Dzielni, mężni straceńcy. A do tego pełno tu smoków, wyvern i harpii. I co? Położysz się i zaśniesz snem przodków, bowiem tak ci już pisane? Czy dołączysz do grupy zawiadaków, mordujących potwory za psi grosz? Ludzi i nie-ludzi tak odważnych,że mogą wpłynąć na losy świata. A wszystko zaczęło się w małej karczmie "pod mieczem" gdzie nasi bohaterowie udali się na spoczynek po ostatniej misji.
Oto właśnie krótki opis o czym sesja traktuje. Postanowiłem wprowadzić pewną innowację i wrzuciłem wszystkie światy fantasy do jednego kotła. Przed graczami w rekrutacji postawiłem za cel stworzenie jak najciekawszej postaci. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.
MG: Ja czyli Christianus
Gracze: grabi, Johan Watherman, Bartolini, Mattheus, Altair, Geralt z Rivii i Christianus
Data rozpoczęcia sesji: 21-02-2008
Link do sesji: http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/5...sc-jaskra.html
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.

Ostatnio edytowane przez Christianus : 31-03-2008 o 20:37. Powód: Dwóch graczy doszło ;-)
Christianus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem