Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2008, 14:03   #540
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Drogi MG dziękuję. Już od jakiegoś czasu nie czytałem tak wypasionego posta. Choć nie znaczy to, że można sobie spocząc na laurach
Czytałem z zapartym tchem i oceniając od 1 do 10 daję z całą odpowiedzialnością 9. To co napisałeś niemal łączy się z postem, który chcę wstawić, oczywiście najpierw poczekam na Twoją odpowiedź w pewnej sprawie. Nie nadarmo nazywam cię per sensei-sama, tylko Ty znasz najpełniej z nas wizję Rokuganu, ona jest ci najliższa, my jako Twoi gracze uczymy się jej. Mamy jednak dobrego nauczyciela.

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline