Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2008, 23:59   #4
Verax
 
Verax's Avatar
 
Reputacja: 1 Verax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumny
Witam!
Tak jak zaznaczyłem w ankiecie, nie jest to zły pomysł, ale wymaga dokładnego przemyślenia. Nie wiem do końca czemu właśnie to zaznaczyłem, chyba z czystej uprzejmości, bo szczerze mówiąc, wątpię by coś takiego powstało.
Rynek jest przesycony przeróżnymi systemami od czasów średniowiecznych po daleką przyszłość, od magii i miecza, po laserowe wymiatacze i miecze świetlne, więc tworzyć nowy tylko po to, by móc napisać, że grywają tylko w niego lastinn'owcy... no nie wiem. Nawet gdyby, coś takiego powstało to chyba nie miałbym zacięcia, by pociągnąć to dalej, czemu? Ano może z autopsji, wiele już było "kiszek".
Kończąc to mimo wszystko życzę powodzenia, a nuż się uda, czemu nie? A jeśli coś takiego, nowatorskiego powstanie to chętnie zagram choćby z czystej ciekawości :P.
 
__________________
Bo nie wiemy co za tym dniem,
Za horyzontem, za dniem...
Verax jest offline