Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 19:05   #16
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Lindstrom, Sante, Legion - wybaczcie, że napisałem dialogi Waszym postaciom. Tak jest po prostu lepiej dla szybkości i dla akcji . Sante, Twój plan jak widzisz wkleiłem, więc nic się nie zmarnowało .
Lindstrom - Twój bardzo mi się podobał (może warto byłoby go tutaj wrzucić?), ale jak widzisz ciężko go było zastosować w pierwotnej wersji, kiedy to Acropolis skoczyła do was niemal nos w nos.
Legion, wiem, że sobie nie polatałeś, ale teraz za to możesz się popisać . BTW ostatni post - świetna robota.
Mam nadzieję, że spodoba Wam się oprawa filmowa własnego montażu. Pozdrawiam!
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline