Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 19:49   #5
DogGhost
 
Reputacja: 1 DogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że jest to trochę zbyt spontaniczny pomysł - "Ot, dokonamy cudu!" Ja też zaliczam się raczej do sceptyków, przynajmniej na podstawie tego co napisałeś.
Odnośnie uniwersum, zgadzam się z Rudą. Ciężko będzie znaleźć kompromis, żeby stworzyć świat, który zadowoli wszystkich. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje mi się być parodiowy misz-masz różnych konwencji w styl podróży Jakuba Wędrowycza do średniowiecza
Jeśli chodzi o mechanikę niezbyt dobrym wyjściem jest łączenie pomysłów różnych "przypadkowych" osób. Gdy tworzy się system chodzi o to, że od początku do końca tworzy go stała grupa ludzi. Nie bardzo widzę, jak "sędziowie" dogadują się i ustalają wspólną wersję, która wszystkich usatysfakcjonuję.
Niestety podsumowując, uważam, że jest to raczej utopijny plan.
 
__________________
"The Way of the Samurai is in desperateness. Ten men or more cannot kill such a man. Common sense will not accomplish great things. Simply become insane and desperate." Yamammoto Tsunetomo, Hagakure
DogGhost jest offline