Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 21:09   #3
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Na razie jedyna pewna rzecz u mnie to ta koszulka ciemno zielona co ci się Rudzi podobała. + czarne dżinsy do kolan ścinane samodzielnie, ewentualnie mogę porobić w nich dziury ale mi szkoda bo czasem je noszę Mam też czarną koszulkę z pizzą, ona ma w sobie coś :] Na pewno znajdę coś ciekawego w szafie, swojej, mamy lub babci

Mówisz ze mogą być jakieś ciekawe elementy? Mam taki ładny elegancki bordowy szal z frędzlami ze złotymi nitkami, może się nadać jako uzupełnienie stroju (i tak go właściwie nie nosze może w końcu się przyda )

Największy problem będzie z butami, bo nie mam glanów i nie zamierzam ich kupować. Mam czarne adidasy (co prawda z czerwonymi wstawkami ale ciii) i to się ewentualnie nada. Ale nie będę biegać ciągle w pełnym obuwiu, jak dorwę gdzieś tanio czarne japonki czy coś w ten deseń to kupie.

Myślałam też żeby się jakoś fajnie czesać, typu dwa kitki, albo coś w takiego. To się jeszcze ustali.

A twój strój Rudzi zapowiada się nader... interesująco Ubierz się w to i zrób zdjęcia
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 25-02-2008 o 21:11.
Redone jest offline