Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2008, 23:14   #86
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Midnight, jeżeli pomoc ma polegać na dobiciu to może nie koniecznie Żartuję oczywiście i chyba dobrze zamierzam zrobić wplątując was w akcję

A właśnie, zapomniałbym. Wszyscy macie poziom 2 Przedstawię teraz co wam wzrosło
Avarin-walka kataną
Revan-tu miałem gigantyczny problem... nieudana akcja Chopeszem, udane kopnięcie i udane pchnięcie kosturem... ekhem... tak, podniosła ci się walka kosturem, ale gwoli wyjaśnienia, wzrosło ci to dużo mniej niż przykładowo Avarinowi, którego profesja na tym polega... mówiłem, żeby atakować Magią
Valar-50% walka półtorakiem, 50% walka wręcz
Miya-walka mieczem
Paks-tu kolejny problem, ale po krótkim namyśle stwierdziłem, że wzrosła ci umiejętność strzelania z łuku
 
Alaron Elessedil jest offline