Wątek: OTowy Hydepark
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2008, 13:31   #6
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Dobrze kochani... Skoro potrzeba wam wzoru nawet do zapoznania się wzajemnego to proszę bardzo: Cześć, nazywam się Kasia. Lubię tańczyć, śpiewać, podróżować i poznawać nowych ludzi. Moim największym marzeniem jest żeby na świecie panował zawsze pokój. O postapo nie mam zielonego pojęcia, nigdy nie byłam na Larpie, a jeśli będziemy spać na ziemi to ja koniecznie muszę spać na kimś, bo mi się odgniecie mój różowy tyłek... itd.

A teraz na serio napisze coś o sobie: Nazywam się Ruda, na LI jestem od 2 lat, rpegami zajmuję się od 6, a klimatem postapokaliptycznym chyba od początku tego czasu. Jeśli chodzi o systemy rpgowe preferuje prócz postnuklearnych systemy psychodeliczne i futury.
Kończę właśnie LO, mam nadzieję zdać maturę przed OTem. Organizowałam już wyjazdy z LI i nie było nigdy głośnych krytyk tego co robiłam.
Co jeszcze? Jestem z natury złośliwa, jestem choleryczką, ale także nadopiekuńcza, a co gorsza jestem perfekcjonistką.
Acha, Wallace to mój ukochany facety, Lhia moja oficjalna kochanka, merill to przybrany brat, Redzi bliska przyjaciółka Z resztą ekipy mam nadzieję poznać się lepiej przed samym wyjazdem.

A teraz dostaniecie questa: Wymyślić nazwę frakcji

Teraz mykam po kanapkę i do odrabiania lekcji na jutro.
Sija kochani

P.S. Działać mi tu, działać i się nie ociągać. Nie tylko ja mogę tu przecież zakładać tematy.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline