Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2008, 15:03   #19
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
- Ohoho... Panienka z jajami się trafiła. - powiedział dość mocno zaskoczony szeryf, wyciągając z kieszeni przy kolanie fajkę. - Mało która z naszych stron by się na to odważyła, ale z tego co słyszałem, wy - ludzie z Detroit - jesteście tak odważni, że czasem ciężko ustalić granicę między bohaterskością, a głupotą. - dodał, po czym na twarzy pojawił mu się nikły uśmieszek. Szybko wyciągnął z kieszeni worek tytoniu, strzepując go ruchem ręki.

- Chwali się chwali taka postawa. Lecz nawet ja wątpię czy dałabyś radę maszynie molocha. Ale wiecie co? Mam innego plana. Po prostu ten, kto pierwszy ubije maszynkie i przyniesie mi na dowód stracha na wróble z pola O'Donnela, ten dostanie nagrodę. Wiecie. większe prawdopodobieństwo, że wam się uda. - rzekł facet zapalając, nabitą już tytoniem fajkę, po czym znowu z pod kapelusza obleciał wszystkich z was wzrokiem.

- A co do tego granatnika chłopcy. Ja takich rzeczy nie kolekcjonuję, ale możecie spytać podków. Powiedzcie, że ja was przysłałem, to może zniżą wam jego cenę, bo wątpię żeby dali go wam za darmo. Ich baza wypadowa znajduje się na wzgórzu jakieś dwa kilometry stąd na zachód.

Po chwili sędzia wstał powoli podpierając się krzesłem.
- Więc co chłopcy i dziewczęta? Pora zacząć wyścig! - krzyknął wystrzeliwując z magnuma w sufit, tak że nabój zrobił dziurę wielkości pięści w dość mocnych deskach tworzących strop knajpy...
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)
Bulny jest offline