Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2008, 14:37   #9
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Argon wstał i wyjmując swoje 2 Wielkie Inkwizytory, które wprowadziły Strażników w pewną niepewność wygranej walki powiedział spokojnie:
- To nie my zabiliśmy tego Maga-powiedział szturchając Maga nogą- Nóż nadleciał od strony drzwi więc jeśli chcecie, aby zabójca zapłacił za śmierć wielceszanownego kapłana Isinfier (wszyscy magowie byli "Kapłanami Isinfier", albo "Magami Pristora") to przepuście nas BEZ WALKI...
Strażnicy popatrzyli na nich i na klientów karczmy i jeden z nich powiedział:
- Nie obchodzi mnie jego śmierć tylko pewne doniesienie, z którego wychodziłoby że jego śmierć była dla was korzystna...
Co?! Tego było już za wiele, na pewno ktoś chce nas wrobić w to zabójstwo, chyba nie obejdzie się bez walki... Argon powiedział twardo:
- Albo nas przepuścicie, albo skończycie jak ten mag.
Nagle do karczmy wszedł kolejny strażnik wyróżniało go to, że był w bogatej zbroi.
- Co się tu dzieje...- Dowódca strażników nie dokończył zdania tylko powiedział:
- Ty?! Co ty tu robisz Argon! Wielki Łowca Czarownic Argon z Tyritith!- Dowódca spojżał na trupa Maga - Wy tego nie zrobiliście? Powiedz prawde Argon... -Po głosie można było poznać, że Dowódca nie był zadowolony z trupa Kapłana Isinfier.
- Nóż nadleciał od strony drzwi, tylko tyle wiemy. - odpowiedział Argon.
- Uff... To dobrze. Ale lepiej by było jakbyś Ty i twoi towarzysze opuścili miasto... Ktoś chciał was wrobić w to morderstwo. To pewne. W porcie będzie na was czekać łódź. Moja łódź. Przewoźnik zabierze was do Dragi.
- Zadbamy o siebie sami - odpowiedział Argon.
- Nie. Masz płynąć do Dragi, nie mogę ci tego powiedzieć, ale wiem więcej niż ci się wydaje. Z Dragi udajcie się do Świątyni Isinfier, może Bogini pozwoli wam spojrzeć w przyszłość...
- Nie mogę sam podjąć decyzji... Niestety jestem w tym gównie z tymi tutaj obecnymi - Argon gestem pokazał na towarzyszy - I muszę liczyć się z ich zdaniem...
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm

Ostatnio edytowane przez Crassus : 27-02-2008 o 14:39. Powód: pomyłka
Crassus jest offline