Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2005, 20:17   #48
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marcus
Sol nie wiedziałem że gra Ravnosem według ciebie jest zabroniona.Przecież "Ignis fatuus" jest podstawą iluzji wiec nie przesadzajcie.Wiadomo.Siłowo sprawy na posterunku policji rozwiązywać nie bede wiec postanowiłem rozwiązać sposobem.Ale ciagle nie pasuje... .
Milly nie każdy Ravnos jest ot takim "łotrzykiem" kradnącym portfele.Ravnosa według mnie przynajmniej mają ciągnąć przestepstwa.Ale forme tych przestepstw wybieram sobie sam...
Nie uważam za zabronione granie jakąkolwiek rasą czy klasą czy klanem a ni niczym innym.
Na początku miałem spotkaniez policjantem.Już wtedy było mi głupio skopać go, a jeżeli chciałbym napisać łatwiej i lepiej mogłem poprostu "wyciągnąć w mgnieniu oka dwie spore spluwy,przeskoczyć go robiąc salto ,odstrzelić mu dłoń żeby jego pistolet mu wypadł a końcówką buta uderzyć go w kark tak aby stracił przytomność" ale nie na tym to polega chyba ?
Ale dość Gramy dla przyjemności
 
Solinarius jest offline