Wątek: Czarny krogulec
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2008, 20:19   #7
Marjan
 
Marjan's Avatar
 
Reputacja: 1 Marjan jest na bardzo dobrej drodze
No to mamy piękną zbieranie tutaj. Elf który zachowuje się jak paladyn któremu pokazano szkielet lub ghula. Co do druida muszę się dowiedzieć czy aby przypadkiem moim kapłanem nie jest. Krasnolud jak zwykle kochani prości ludzie będzie on nam bardzo potrzebny. Ale ma racje nie mamy zakichanego maga który zawsze się przyda. No i w końcu ktoś z mojej profesji. skądś go znam tylko nie pamiętam.Przynajmniej zasranego barda nie ma.

Myśli te przelatują mi przez głowę jak szalone ale staram się zachować kamienną twarz.W końcu muszę się tego spaślaka spytać.
ehh nienawidzę tego ale muszę mieć pewność.

-Musi nam pan przekazać wszystko co pan wie o tej sekcie. Kiedy się pojawiła i gdzie najwięcej razy ją widziano-Mówię szybko i szorstkim głosem staram się mówić bez emocji ale myśl o sekcie która ma na pewno wielkie skarby lub jakiś skomplikowany zamek do otworzenia wprawia mnie w euforię.-A i abym nie zapomniał to co znajdujemy u tej sekty jest nasze. Dobrze się rozumiemy?-Musiałem to powiedzieć żeby nas przypadkiem nie oszukał, lepiej sie zabezpieczyć.

Druid, krasnolud, nadpobudliwy elf i łotrzyk. Hmm... Sądząc po ich reakcjach można im zaufać. To znaczy że mogę zdjąć ten kaptur.
Zrzucam kaptur i mechanicznie przewiązuje włosy opaską aby mi nie rzucały w przypadku zasadzki.

Heh te długie włosy tyle je hodowałem a ten mag mi je przefarbował na biały. Hehe.

Przypminam sobie kto mnie wtedy ocalił.I powtarzam sobie w głowie modlitwę.

Obad-Hai nie opuszczaj mnie. Potrzebuje ciebie jak nigdy ocal mnie i ich od tej sekty.

Ciekawe jak burmistrz zareaguje na mój wygląd.
 

Ostatnio edytowane przez Marjan : 27-02-2008 o 20:38.
Marjan jest offline