Wątek: Czarny krogulec
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2008, 22:36   #13
Marjan
 
Marjan's Avatar
 
Reputacja: 1 Marjan jest na bardzo dobrej drodze
Panowie pogadamy o pracy później teraz musimy ustalić parę faktów. A na lidera proponuje Druida jak coś to on nas poskleja do kupy.

Słysząc jego przemówienie zdziwił się.
Spojrzał na Salazara czy też wyczuł to zdenerwowanie.
Grubas kłamie! Wie więcej albo sie wkurzył na nas. Chociaż nie miał powodu. Musi coś ukrywać trzeba to wydusić z niego.

Ależ panie burmistrzu chcemy wam pomóc w rozwiązaniu tez sprawy ale też chce być dobrze powiadomieni. W końcu chcemy wykonać to zadanie jak najszybciej. Zarówno nam jaki panu musi to leżeć na sercu.-mówiłem to miłym głosem.Wstrzymałem na chwile głos jak by się zastanawiał na doborem słów i katem oka obserwowałem reakcje innych .
Nie zna pan kogoś kto mógłby być naszym informatorem?-powiedziałem to lekko wstydliwie i z nuta przepraszającą.
Kurde ile trzeba sie napracować aby wysisnąć informację od nich oby informator był skłonniejszy do rozmowy. Chyba jednego znajomego mam w karczmie Pod Misiem Kudłaczem. Trzeba tam zajrzeć.

A i niech pan nam powie czemu się pan tak denerwuje??-dodałem pośpiesznie moim zimnym charakterystycznym tonem.- I co z naszymi łupami.




{GORUN!!! MARJAN przez J nie I do jasnej choroby No nie zacząłem pisać posta i już dopisaliście się }
 

Ostatnio edytowane przez Marjan : 27-02-2008 o 22:43.
Marjan jest offline