Wątek: Czarny krogulec
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2008, 03:03   #17
Gorun
 
Gorun's Avatar
 
Reputacja: 1 Gorun nie jest za bardzo znany
Sprawnie łapię sakiewkę i szybko przeliczam jej zawartość, po czym rozdzielam równo dla wszystkich, w tym czasie mówiąc
Oczywiście krasnoludzie , że się podzielę, nie jestem tak zachłanny złota jak inni, mnie wystarczy to co mi daje natura, no i może odrobina złota na jakąś porządną broń.
W pierwszej kolejności daję część Targothowi.
Razem pakujemy się w to gówno więc powinniśmy przynajmniej ustalić jakąś taktykę czy coś w tym stylu... po namyśle dodaję z ironicznym tonem
...chyba, że preferujecie podczas walki metodę "huzia na juzia"... kiedy kończę rozdzielać zaliczkę, chowam swoją część i poważnym tonem mówię
Jestem tropicielem, tylko ja i druid potrafimy się odnaleźć się w dziczy, a jak powiedział burmistrz, ta sekta znajduje sie gdzieś w lesie, to znaczy że będziecie musieli nam zaufać.
Dodaję jeszcze jakby mi się przed chwilą przypomniało...
Pozycja lidera mnie nie interesuje Rzucam obojętne spojrzenie na Salazar'a nie jestem typem przywódcy i myślę że bym się nie sprawdził, wolę być na zwiadach, lecz nasze role w walce mnie interesują i zamierzam podjąć ten temat skoro nikt tego nie robi...

Odgarniając swoje blond włosy z twarzy, spoglądam na towarzyszy i na ich reakcję, szczególnie skupiam swe zielone źrenice na dwóch łotrzykach.
 

Ostatnio edytowane przez Gorun : 28-02-2008 o 03:20.
Gorun jest offline