Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2008, 09:09   #6
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
Zagłosowałem na "raczej cienki pomysł" z jednego prostego powodu. Raczej nie jestem życiowym pesymistą, ale realistą z pewnością i po prostu nie wierzę w powodzenie tego planu (z całym szacunkiem dla planującego). Dlaczego last-innowy system to utopia? Po pierwsze dlatego, że będzie to zwykły gatunkowy miszmasz, co zresztą zauważyli już moi przedmówcy. Niewielu odbiorców, a przynajmniej nie ja, zainteresuje się systemem, który nie ma sprecyzowanego uniwersum, klarownych zasad. Tylko sobie wyobraź jak setki użytkowników zasypują cię tysiącami pomysłów (z czego dobrych będzie jakieś 20%, wierz mi ). Żeby zainteresować potencjalnego RPG-owca, szczególnie teraz gdy systemów mamy na pęczki, trzeba czegoś oryginalnego. Nie potrafię sobie wyobrazić jak taka masa RPG-owej braci jednogłośnie przegłosowuje czyjś oryginalny koncept. Jeśli już chcesz zacząć pracować nad czymś nowym, zrób to z gronem zaufanych osób i zamieść nabór dla redaktorów, grafików etc. Tyle, że, jak zgaduję, nie o taką pracę chodziło ci w pierwszym poście. Idea w sumie jest szczytna, wykonanie niemożliwe.
 
__________________
Wiejski filozof.
M.M jest offline