Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2008, 07:56   #109
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Przez chwilę patrzył jak urzeczony na kartkę papieru. Potem wstał od stołu i poszedł za Mike'em. Od kiedy ujrzał na oczy koordynaty lokacji Wilitsa, przestał być głodny.
- Przyjdę później... - rzucił od niechcenia. - Wolę zjeść Wilitsa.
Czuł się w gruncie rzeczy źle, śmierdział krwią i był nieco osłabiony, ale perspektywa zabicia swojego dawnego chlebodawcy rozpalała go i czuł, że będzie to największa zabawa w jego życiu.
Poszedł za zabójcą do jego samochodu.
- Musisz mi pomóc w zabiciu pewnego demona... Ten sukinsyn ostatnim razem o mało co mnie nie zabił, więc będę potrzebował pomocy. Poza tym mogę ci pomóc w tym, co chcesz. Jeśli mnie wykpisz, zabiję cię. Dzięki tym koordynatom znajdziemy dom Wilitsa. Wchodzisz w to, jak rozumiem?
Właściwie nie musiał wypowiedzieć ostatniego zdania, ale zależało mu na władowanie kuli w łeb Wilitsowi.
 
Irrlicht jest offline