Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2008, 09:21   #18
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Argon spojrzał na krzyczącego Artemisa i powiedział:
-Dobrze, powiem wam...-Argon popatrzył na zebranym, przłknął ślinę i powiedział:
- Nie mówiłem tego od wielu lat...-Argon pogrążył się w wspomnieniach.- Ten Mag, którego próbowałem zabić i który okazał się chyba przywódcą spisku zabił wiele lat temu moją rodzine, kojarzycie może "Masakre w Tyritith"? Eh, mniejsza z tym. No więc kiedy zobaczyłem tego Czarnego Maga od razu chwyciłem mój błogosławiony Methril, mój miecz rodzinny. Jednak był on szybszy i zdążył się teleportować Isinfier wie gdzie... Mój gniew przejął się na Bytiończyka, powiem wam, że jakbyście WY byli w pobliżu nie ręczyłbym za siebie... Jednak najważniejsze, że nawet mój najlepszy przyjaciel, ten dowódca straży, spiskuje przeciwko nam. Ta łódź, którą chciał nas zawieść do Dragi, podsłuchałem że tam już są wynajęci mordercy. Ten Bytiończyk miał nas śledzić i odciąć nam drogę ucieczki. To chyba wszystko co miałem wam do powiedzenia... Uciekamy do Zyrenionu. Może drogą lądową dojdziemy do Świątyni Isinfier. Tam dowiemy się więcej, prawda Tingalion?-Argon zwrócił się w stronę templariusza.-Podobno biblioteki Świątyni znają każdą tajemnicę tego świata, może tam dowiemy się prawdy...-Argon pogrążył się w zadumie...
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm
Crassus jest offline