Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2008, 14:56   #20
Lord Artemis
 
Lord Artemis's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumnyLord Artemis ma z czego być dumny
-Z tego wszystkiego wynika, że padliśmy ofiarami paskudnego podstępu.... I najłatwiej wiec byłoby wrobić kogoś po prostu w śmierć maga??? w tym wypadku nas. – Rzekł spokojniejszy już Artemis po słowach Argona- Dowiedzmy się jednak, kto i dla czego zabił Maga??? Dlaczego zabicie go i eliminacja świadków jest tak ważna???
Artemis poprawił Swój czarny kapelusz i spojrzał na Argona...

- Przykro mi z powodu twojej rodziny.. Mogę ci pomóc... Wyruszę z Tobą... Na pewno lepiej będzie, jeżeli będziemy wszyscy trzymać się razem... Ale nie łudź się, że to coś zmienia... Nadal nie ufam ci ani trochę.... Pamiętaj także, ze jezeli moje-czego nie ukrywam-złe przypuszczenia wobec ciebie okaża się prawdziwe, znajdę Cię...

Czuję, że znów będę tego żałował!!!! –Pomyślał- Jednak musze pozbyć się wrogów... A oni mogą mi to ułatwić... Mimo wszystko ciekawi mnie tez motyw śmierci Maga??? Z resztą i tak nie mam tutaj nic do roboty.... I do jasnej cholery, czemu puścili nas z karczmy??? Skoro ten strażnik jest przeciwko nam??? Mogli nas załatwić w celi albo walczyć z nami w karczmie??? Zbyt dużo pytań.... Za mało odpowiedzi.... Oby ten walnięty Elf miał racje, ze tam gdzie idziemy dowiemy się czegoś...

- Myślę, ze zanim wyruszymy zakupię trochę prowiantu albowiem nie posiadam nic co mógłbym po drodze zjeść!!! Ja najchętniej przed odejściem stąd przekopałbym Twojego Przyjaciela ze straży Argonie, może on coś nam powie??? Ale to decyzja należąca do wszystkich tutaj... A tak nawiasem mówiąc, do reszty tutaj zgromadzonych, nie znamy się... Wiem tylko, co nieco o Tingalionie.. Jam jest a Artemis... A wy???
 
__________________
Śmierć uśmiecha się do każdego z nas. Jedyne co możemy zrobić, to uśmiechnąć się do niej...

Ostatnio edytowane przez Lord Artemis : 29-02-2008 o 15:18.
Lord Artemis jest offline