Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2008, 17:57   #8
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
A ja, o dziwo! Zagłosowałem na to że pomysł jest genialny. Już spieszę z wyjaśnieniami dlaczego. Ponieważ:
1. Lastinn jest olbrzymi. Tu codziennie spotykają się setki graczy (mam nadzieję że nie przesadzam, czekam na opinie moderacji) i jest to jedno z najlepszych miejsc na narodziny systemu.
2. Do stworzenia systemu nie potrzeba jakiegoś super-mózgu, jak to zaznaczył na początku Angrod. Każdy coś dorzuci od siebie.
3. Problem światotworzenia nie musi stanowić problemu. I tu znów dwa powody:
a) Na lastinn rażąca większość użytkowników to humaniści (przynajmniej z zamiłowania ). Tworzenie świata nie powinno zajmować sprawnej ekipie dużo czasu.
b) Nie musimy się wogóle zajmowac światotworzeniem. O! Jak to!? A tak to! Choćby D20, który występuje w tylu odłamach i hybrydach, że nie zliczysz. Mam tutaj na myśli raczej system po ktory sięgną ci, którzy chcą poprowadzić sesję w "swoich klimatach". Coś na kształt: "Mam fajny pomysł na sesję, ale skąd wziąć system? (Powiedzmy że nie cierpię storytellingu)Nie mam kasy na kupienie nowego podręcznika itd." I buuum! Wchodzi na Lastinn i doznaje olśnienia! Wiem że utopijny pomysł, ale chyba warto spróbować?
I poza tym. Jeśli się czegoś takiego podejmiesz drogi Jendkerze...masz moje pióro!
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline