Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2008, 23:11   #5
8Draco8
 
8Draco8's Avatar
 
Reputacja: 1 8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu
I jak tu zacząć, zaiste przyznaje iż nie mam pojęcia co napisać w pierwszym poście choć fantastą jestem od wielu lat zaś mistrzem gry od niespełna siedmiu. Widziałem już wiele początków i zakończeń przygód zarówno wspaniałchy i chwalebnych jak i jeno chańbiących imiona biorących w wyprawie osób, widziałem na swe własne oczy zaciśniające się więzi zaraz na początku przygody jak i nie ufność do siebie niemal przez całą podróż, na tomiast tu? No coż pomyśle, może wespre się łykiem złocistego trunku i spróbóje coś napisać aczkolwiek do prostych spraw to zadanie nie należy.

Ech słabo ja to widze, próbowałem się skontaktować szanownym imć Kamushi lecz z braku jego obecności na forum by sprawe załatwić szybciej postanowiłem skontaktować się z nim na gg który podał w swym profilu lecz zdążyłem tylko się przywitać i przedstawić po czym łagodnie mówiąć imć Kamushi zrezygnował z dalszej rozmowy ze mną, mój drogi tak się nie robi.
 
__________________
Nie należy ufać ludziom to się zawsze żle kończy .... dla nich :]

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 01-03-2008 o 00:15.
8Draco8 jest offline