Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 03:32   #9
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Witam moich graczy serdecznie.

Jestem w połowie pisania posta do sesji. Jednakże jest późno a jutro rano muszę wstać. Dokończę więc w dzień. Post na pewno pojawi się dziś - tj. w Sobotę - zapewne po południu. Wybaczcie zwłokę ale mam masę spraw na głowie.


EDIT1:
Post już jest. Cedryk pomógł mi z ukrywaniem wiadomości. Na przyszłość podaję poprawną składnię kodu ukrywania treści, jeśli zamierzacie coś ukrytego do mnie pisać:


Kod:
[ ukryj = nazwa_użytkownika]

treść

[ /ukryj]
zignorujcie spacje, które wstawiłem i nie stosujcie znaków " " - obejmujących nazwę użytkownika. Tak podano w instrukcji do treści ukrytych ale metodą prób i błędów doszliśmy z Cedrykiem do wniosku, że to one uniemożliwiają poprawne działanie tego kodu.

EDIT2:
Jeśli do kogokolwiek napisałem wiadomość, że może prowadzić interakcję - to mam na myśli swobodną interakcję. Więc jeśli ktokolwiek chciałby porozmawiać - to swobodnie możecie wymieniać posty, nie czekając na mój - decydujący post.

EDIT3:
Dla każdego jest jakaś ukryta wiadomość - krótsza bądź dłuższa, ale jest. Jeśli ktoś nie widzi swojej ukrytej wiadomości - to proszę, by od razu się ze mną kontaktował...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 01-03-2008 o 14:03.
Khemi jest offline