Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 10:10   #48
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kitsune Zobacz post
Kerm, DRH niegłupio prawi i nie chodzi o śmigłowiec. Np. pilot może nosić mapy elektroniczne czy zwykłe, pistolet survivalowy czy podobny karabin etc. A noktowizor personel bojowy, np. Twojej postaci jest zbędny. Swoją drogą ja mam noktowizor o ile pamiętam
Mapy, pistolety itp uznałem za sprzęt indywidualny, który każdy dobiera sobie sam. I tego nie dostajemy od Armii. Chyba, że ktoś nie ma pojęcia, co zabrać, to lepiej niech da znać, zanim MG porozdziela wszystko w/g własnego uznania
Gdy pisałem, że różnic nie będzie, to chodziło mi o ekwipunek podstawowy, czyli to, co wymieniłeś.
A jeśli chodzi o 'odstraszacze' owadów, to zawsze możemy sprawdzić, powiedzieć "ale cuchnie" i wyrzucić do morza Może przy okazji ktoś wypadnie
A co masz, to się dopiero dowiesz. Mogą być bolesne rozczarowania
 
Kerm jest offline