Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 12:34   #12
M.M
 
M.M's Avatar
 
Reputacja: 1 M.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodzeM.M jest na bardzo dobrej drodze
O kura, masz rację ^^ Musiałem z rozpędu napisać, już poprawiam. No to jesteśmy na dobrej drodze, sześć zgłoszeń i dwie KP. Nieźle

EDIT: Dostałem i właśnie przeczytałem trzecią KP. Jej autorem jest Johan. Gdyby nie natrętne orty i błędy składniowe byłaby to karta bardzo dobra, a tak jest niestety tylko dobra Podoba mi się w niej mnogość wątków i rozbudowana osobowość postaci. Za stylistykę dałbym tróję, za pomysłowość piątkę. Tak czy siak, Johan jest przyjęty jako piąty, pewny gracz A teraz zwracając się jeszcze bezpośrednio do Johana: z tymi ortami będziesz się musiał w sesji pilnować Najlepiej pracuj z jakimś "błędo-podkreślaczem" typu Word
 
__________________
Wiejski filozof.

Ostatnio edytowane przez M.M : 01-03-2008 o 18:00.
M.M jest offline