Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 13:25   #9
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Przepraszam Panowie najzwyczajniej w świecie nie zajrzałem do tematu nim napisałem posta Proszę o wybaczenie.
Kp mam wysłać do każdego z osobna czy mogę umieścić tu ?

Teraz parę słów wyjaśnień.
Dostałem miejsce w sesji trochę na kredyt gdyż nie byłem w stanie napisać Kp na czas. Zaproponowałem że po prostu dotrę na miejsce spotkania trochę później. W rekrutacji pisało że jesteśmy drużyną więc wpadłem na pomysł "spóźnionego towarzysza". Przepraszam że nie dałem znać .
Druga sprawa że podróżuję z wiedźminem, wydaje mi się że najrozsądniej byłoby traktować go jako nowego członka grupy. Czekam na wasze opinie.

Ps. niedługo postaram się sklecić jakąś historię poznania się mojej postaci z wiedźminem Geralta.
 
__________________
3444862
A co do nicka ... nie , nie wziąłem go z gry :] . Altair jest gwiazdą . (gwiazdozbiór orła)
Ci co żywią się nadzieją .... umierają głodni....
Altair jest offline