Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2008, 13:48   #10
Christianus
 
Reputacja: 1 Christianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumnyChristianus ma z czego być dumny
A wszystko przeze mnie :
1) Demokratycznie, nie wybraliśmy wodza drużynki, nie powiedziałem o tym grabiemu. Sorry stary.
2) Zapomniałem powiedzieć Altairowi, że nie należy jeszcze do drużyny. Jest wduecie z wiedźminem Geralta. Altair, weź zmień swojego posta.
3) Obydwaj panowie (czyli Altair i Geralt), następnym razem prosiłbym o zapisywanie postów w trybie (czy jak to tam się nazywało ) niedokonanym. O tym czy uda wam się zabić tego czy innego goscia decyduję ja. Po to zwykle są MG, choć nie zawsze .

Reasumując (ot, ładne słówko). Duet Geralt+Altair, jeszcze nie znają się z drużyną. Zrobili to z czystego altruizmu. Od wyżej wymienionych nie wymagam edycji postów, bowiem zdaję sobie sprawę, że wszyscy znajdujecie się w głębokiej i ciemnej...
Proszę o to aby wyzej wymienione błędy juz się nie powtórzyły. To tyle!
3m cie się!
 
__________________
Uczyć się, modlić do swego Boga i pracować. Zawsze czerpać pełnymi garściami z życia, czując się jednocześnie bezwarunkowo szczęśliwym. Pracować nad sobą i kochać za nic. Oto co znaczy być dobrym człowiekiem.
Christianus jest offline