Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 01:17   #40
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Nie napisałem, że nie trafiłeś, ale, że broń była nie nabita.
Dość dużo napisałem żeby akcja nie stała w miejscu, bo prawdopodobnie przez większość sesji były by problemy typu co kto chce zjeść lub czego nie zje bo je to ktoś z przedstawicieli innej rasy. Z resztą nie musicie dotrzeć do Altdorfu w komplecie. Tego Wam nie narzuciłem. Więc dokładnie przemyśleć proszę posty ponieważ będę podobnie pisał zawiłymi tekstami. Niech gra nie tylko przynosi radoche z tego by móc napisać kilka wulgaryzmów na jakimś forum i to legalnie ale niech ćwiczy też szybsze reagowanie myślowe na przedstawiony problem. Jeśli ktoś nie będzie w stanie zrozumieć teraz, że broń nie była nabita, lub odczytać kto ma jaką broń to mogą być problemy z odczytywaniem późniejszych postów gdzie do czynienia będziecie mieli z szeregiem akcji które będą działy się błyskawicznie i w kilku chwilowych odstępach.
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."
lopata jest offline