Wątek: O klasach
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 10:14   #1
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
O klasach

Jako, że niektórzy się czepiają, że w temacie "Ulubione klasy" nie można dyskutować, która klasa lepsza, jak powinna być rozwijana, jakie ma możliwości, itd, więc otwieram ten temat, który jak widać bardzo ogólnie do tematu klas podchodzi, czyli wszystko o klasach

Co do psiona i i bycia powergamer to moce psiona nie są aż tak silnie raniące jak czarodzieja, ani tak wzmacniające jak kapłana, są za to dobre w manipulowaniu i transformacji rzeczy, ludzi. Powergamerem można być czarodziejem i to zapewne silniejszym niż taki psion powergamer. No i doliczmy fakt, że na każdą dyscyplinę potrzeba osobnego atrybutu, więc ma bardzo małą ilość mocy do wyboru na 9 poziomie mocy, w przeciwieństwie do czar/zak/kap, itd, którzy mają tylko jeden atrybut liczący się.

Ciekawą klasą prestiżowej, o której chciałem wspomnieć jest Wyrm wizard, czyli jaszczurzy czarodziej. Klasa ta głównie dla czarodzieja, pozwala na kilka rzeczy, wybierasz 3 czary, które spontanicznie, bez zwiększania kosztów, raz dziennie może wzmocnić atutem metamagicznym, poza tym na dostajesz premie do czarostwa i wiedzy tajemnej po godzinie skupienia, jeśli złamiesz OC przeciwnika możesz poświęcić komórkę na czary i zanegować jego OC na tyle tur jaki poziom miała komórka, ale co najważniejsze, co 3 poziomy możesz wybrać czar z dowolnej listy zaklęć objawionych, wtajemniczeń, czy co tam jeszcze i dorzucić go do swojej, rzucając jako czar wtajemniczeń. Czyli teoretycznie możesz nauczyć się leczyć, a nawet wskrzeszać, tylko rzecz jasna, poziom czar zależy od którego momentu wziąłeś tę klasę, ja miałem jedno zaklęcie 7 poziomu, jedno 6, i dwa 4. czy jakoś tak...
 
Qumi jest offline