Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 18:54   #9
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
Pięknie to ująłeś, Christianus. Nie wiem, czy setki użytkowników codziennie są na LastInn, pewnie tak, ale na pewno powyżej setki czy dwóch dziennie jest. Wystarczy stworzyć mechanikę: kostkę czy dwie, współczynniki, nie trzeba wymyślać nawet umiejętności! Wszystko opisowo: umiem robić to i to, tego uczę się od dzieciństwa, żyłem, w lesie, więc umiem tropić zwierzynę i polować. Klasy opisowe, rasy i wzajemne stosunki. Waluty i inne takie - drobnostki. Ja osobiście nie jestem humanistą, bo wcale nie trzeba być. Tu chodzi o wyobraźnię.

Zawsze o czymś takim marzyłem - system, który sam będzie się tworzył. Nie trzeba nawet narzucać określonej epoki w czasie. Można prowadzić sesję w takim czasie i miejscu, jakim się chce. Atrybuty zostają te same, zmieniają się umiejętności - zamiast "łucznictwo" wpisuje się "strzelanie z broni palnej". A zadaniem MG jest stworzyć świat - postapokaliptyczny, średniowiecze, teraźniejszość.

Chodzi o to, by każdy element mógł być dowolny - niezależny od innego. I jeśli chcesz stworzyć coś takiego, Jenkerze, i będziesz zbierał ekipę, to ja jestem zawsze chętny i gotowy.
 
__________________
uwaga na potwora latające spaghetti xD
shadowdancer jest offline