Wątek: MU online
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2008, 20:10   #3
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Hmm, ja grałem kiedyś baaardzo dużo w MU. Z początku zaczynałem na serwerze „Darc Side of MU” potem było „MU azns” i później chyba jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy. Zazwyczaj grałem Magic Gladiatorem.

Nie do końca zgodzę się z Draco. Może i jest to jakaś bezsensowna nawalanka ale tak to już jest z darmowymi MMO. W każdej takiej grze chodzi o to, żeby rozwalić jak najwięcej potworów, zebrać jak najwięcej kasy i zdobyć jak najwyższy poziom.
Może i jest bezsensu ale wciąga naprawdę dużo ludzi. Może właśnie przez swoją prostote.
W sumie można by było popracować nad jakimiś questami, żeby urozmaicić grę no ale cóż, to już nie działka graczy :P.

Obecnie nie gram od jakiegoś roku z prostego powodu- brak czasu. Ta gra pochłaniała cały mój wolny czas.
Od czasu do czasu zastanawiam się, czy nie wrócić do MU ale odbiegam od tej myśli od razu. I tak mam już strasznie mało wolnego czasu :P

Pzdr, Zak
 
Zak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem