Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2004, 16:33   #20
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Hmm... No cóż, to trudne pytanie. Dziwi mnie jak mozna mieć jedną jedyna ulubioną książkę, bo ja mam ich tyle... Trudno wybrać. Jeśli o fantastykę chodzi, to u mnie przede wszystkim na podium stoją: "Opowieść o Alvinie Stwórcy" i "Gra Endera" oraz "Cień Endera" Orsona Scotta Carda (świetny autor, polecam), tegoż samego jeszcze "Badacze Czasu", "Saga o Wiedźminie" i "Narrenturm" Sapkowskiego, "Ostatni Jednorożec" Petera S. Beagela (po prostu cudo). A z tych raczej nie-fantasy, to: wszystko Paula Coelho (z "Weronika postanawia umrzeć" na czele), "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa, mroczne opowiadania Edgara Allana Poe i tudzież jego wiersze, dramaty Shakespearea i jeszcze dużo poezji, ale tu o powieści chyba chodziło, to nie będę się wypowiadać
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem