Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2008, 22:42   #93
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Pozwoliłam sobie na trochę inwencji twórczej Nie wiem czy masz jakieś plany związane z naszymi mocami, droga MG, czy też możemy je sami wymyślić? Ponieważ nie jest to typowa Sailor Moon, mamy inne postacie choć z tych samych planet co oryginały - postanowiłam, że zmodyfikuję nieco Merkurego. Nadałam jej charakter boga Merkurego z mitologii rzymskiej, uzupełniłam o Hermesa z mitologii greckiej. Tak więc pojawiły się skrzydła przy stopach i kaduceusz.

Cytat:
Napisał Wiki
Była to laska, którą [Hermes] uśmierzał spory i godził wrogów.
Tak w skrócie Oczywiście nie chcę, żeby moja postać miała wszystkie cechy tego boga Nie będę nikogo okradać, nie zamierzam też bawić się w kupiectwo - ale jego specyfika obejmowała także roztrząsanie sporów, a więc również mądrość itp. Więc mam jedną prośbę - jeśli sama będziesz ustalać zbiór naszych mocy, to nie bierz podstawowego zestawu Sailor Mercury, która jakoś dziwnie kojarzona była tylko z wodą. Jeśli zaś sami możemy wykazać się inwencją - tym lepiej
 
Milly jest offline