Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2005, 20:43   #82
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Rozmawiałam z Nassem o problemach w sesjach otwartych i doszliśmy do pewnych wniosków. Dopóki nie będzie kogoś, kto "czuwa" nad wszystkim i wyznacza pewne granice, to takich sytuacji się nie uniknie. To generalnie kłóci się niejako z założeniami sesji otwartych, ale potrzebny by był jakis arbiter, który znałby postacie graczy i interweniował w odpowiednich momentach. Nie chodzi tu o MG, który prowadzi graczy przez przygode, tylko raczej taki "zdrowy rozsądek". Jeśli np. gracz zrobi postać z danego klanu i o danym pokoleniu, to "zdrowy rozsądek" przypomni mu, że nie wypada biegać po ulicy z bronią i strzelać do wszystkiego, co się rusza Co Wy na ten temat sądzicie? Tylko nie mówcie mi "wszystko jedno, ja tu tylko sprzątam, przychodze na chwilę i już mnie nie ma"

Jesli chodzi o kasowanie postów - wykasowałam jeden, Marcusa, który nie był zgodny z tym, co działo się wczesniej. Jeśli chcecie więcej, to prosze powiedzieć. Mnie i tak "wszystko jedno", w koncu mojej postaci tam nie ma i to nie mnie będą ścigać za różne takie...
Sol, nie złoszczę się, tylko irytuję
 
Milly jest offline