Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2008, 23:15   #30
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Giles szybko złapał równowagę, wszak był wytrawnym wojownikiem nawykłym do walki w zwarciu. Spiorunował Abrahima wzrokiem.

„Ten, czego się wtrąca do pojedynku. Wszak mogłem już szaleńca zabić na miejscu i nie dać mu szans na obronę. Wszak to tylko chłop, niewarty ochrony Pani Jeziora, a jeszcze na dodatek obraża bogów. Mogłem też poczekać, aż znajdziemy w się w Bretoni lub Imperium i tam z całym majestatem skazać w mieście na powieszenie i powiesić.”

- Abrahimie zejdź mi z drogi i nie wtrącaj się do walki. W Imperium i Bretoni takiego szaleńca jeszcze obrażającego rycerzy szlacheckiego stanu powiesiliby na drzewie za same słowa. Czy mam rozumieć, iż chcesz walczyć następny? Jeśli czymś cię obraziłem to proszę o wybaczenie. Jeśli nadal czujesz jakieś pretensję do mnie poczekaj na zakończenie. Pojedynek musi się zakończyć, tak czy siak.

„Wszak nie będę podróżował z kimś, kto nawet nie chce brać przypisanych mu ziół. Przecież stale go nie można pilnować. Niewidomo, jakim świństwem się nafaszeruje byle tylko zapaść w marzenia.”

W tym czasie, gdy rozgrywały się te sceny do grupki zbliżał się olbrzymi czarny wilk ze srebrnymi łatami wokół oczu. Mimo, iż kulał poruszał się bardzo sprawnie. Wyglądał całkiem naturalnie w tym miejscu, tak jakby przynależał do niego i był chroniony przez moc lasu. Zbliżywszy się obnażył kły w głuchym warkocie. Zdać by się mogło, iż mówi nie wtrącajcie się to nie wasza sprawa odstąpcie, zdarzy się tu to, co ma się zdarzyć.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 07-03-2008 o 12:58.
Cedryk jest offline