Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2008, 14:24   #4
DogGhost
 
Reputacja: 1 DogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputacjęDogGhost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Efcia Zobacz post
No proszę nie przesadzać. Przecież zarówno wilkołaka jak i wampira można zranić zwykłą bronią, sprawiając mu tym samy dużo bólu.
Wspomniane przez ciebie rzeczy mogą zabić te istoty. Podczas gdy rany zadane np. wilkołakowi niesrebrną bronią mogą się goić.
A czy ja napisałem, że one nie odczuwają bólu od zwykłej broni? Uważam, że w przypadku takich ran jest on znacznie przytępiony. Ból jest po to, by ostrzec przed poważnym zagrożeniem, a w tym wypadku raczej ono nie występuje. Oczywiście, gdy ktoś "dziabnie" takiego wilkołaka siekierą kilkanaście razy to raczej będzie wył z ogromnego bólu
Zaznaczam, że opieram się na ogólnie znanym obrazie tych ras, gdyż z uniwersum Świata Mroku jestem średnio zaznajomiony.
 
__________________
"The Way of the Samurai is in desperateness. Ten men or more cannot kill such a man. Common sense will not accomplish great things. Simply become insane and desperate." Yamammoto Tsunetomo, Hagakure
DogGhost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem