Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2008, 20:00   #229
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
To ja tak na krótką chwilkę wpadnę coś napisać. Jak dobrze wiesz Tahu-tahu, sesje obserwuje od początku i już parę razy otrzymałaś moją opinie na jej temat. Z tego też powodu pozwolę sobie powiedzieć jedną, lub dwie rzeczy.

Opcje e) należy natychmiast zniszczyć, spalić na stosie, pociąć na kawałki i zrobić jeszcze wiele innych, niemiłych rzeczy. Choć tak naprawdę moja opinia nie ma tu większego znaczenia, to kategorycznie odradzam zastosowanie takiego rozwiązania. I tu wielkie gratulacje dla Tammo, który jako solidny gracz wciąż chce grać dalej.

Z doświadczenia wiem, że sesja ma czasem lepsze, czasem gorsze czasy, ale przenigdy nie wolno jej zamykać. To zupełnie jak z tą kurą. Kura znosząca złote jaja na rosół nie idzie. Sesja, która jest tak wysoko oceniana, nie powinna być zamknięta przed jej naturalnym końcem.

Dlatego właśnie gorąco apeluje moi mili, trzymajcie się! Ja was będę czytał niezależnie od wszystkiego. Choćby świat się walił, z nieba spadały meteoryty i Bóg jeden wie, co jeszcze, to wy grajcie dalej. Czasem zapał opadnie, czasem wzrośnie, ale powinniście doprowadzić sesje do samego końca. Dlaczego? Bo są ludzie (np. ja), którzy chcą przeczytać wspaniały, finałowy post kończący tą baśniową historie. Tym bardziej, że wasza dwójka wspólnie potrafi stworzyć najlepszą sesje na forum i nikogo do pomocy nie potrzebujecie.

Pozdrawiam
Markus
 
Markus jest offline