Wątek: Miss anime
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2008, 10:16   #1
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Miss anime

Zapraszam wszystkich Panów , a mam nadzieję, że także i Panie nie odmówią swoich cennych uwag, do wyboru MISS ANIME. Jurorami jesteśmy my wszyscy, to znaczy Ci, którzy będą mieli ochotę zabrać w tej sprawie głos. Kandydatek jest zbyt dużo, by je przedstawiać, przejdźmy więc do rzeczy i do wyboru dokonanego przez jurora Kelly’ego:

1. pierwsze miejsce zajmujeeee Ayukawa Madoka z jednego z najpopularniejszych anime historii KOR. O jasny gwint! Laska, amazonka o niebanalnej urodzie, potwornym charakterku, dawna przywódczyni gangu, grająca na saksofonie lepiej niż poprzedni prezydent USA.



2. drugie zaszczytne miejsce wspaniała boginka BELLDANDY, piękna, urocza o charakterze całkowicie niespotykanym w rzeczywistości, czyli OMG!



3. na trzecią medalową pozycję i objęcie tytułu drugiej v-ce miss proponuje się nie tylko śliczną, ale również znakomicie wygimnastykowaną i z niezwykłym zmysłem równowagi księżniczkę Amelię Will Teslę Seyrun, czyli Slayers.



4. czwarte miejsce, tuż poza podium, ale z szansami na awans, dzielna i piękna Amazonka Shampoo, popatrzmy jak wspaniale rozwiązuje dylematy związane z przepisami plemiennego prawa (jak cię pokonał w walce cudzoziemiec to, jeśli to kobieta zabij, jeśli mężczyzna poślub; biedny Ranma uczynił to w obydwu postaciach), czyli Ranma1/2

5. Naru Narusegawa zdobywa piąte miejsce, a gdyby nie ten zadziorny charakterek mogłoby być wyżej, niemniej te czułki, w które układa się na szczycie głowy zazwyczaj jej wspaniała czuprynka wywierają na mnie w istocie magiczne wrażenie, czyli Love Hina.

6. szóste miejsce Ajimu z rewelacyjnego Ajimu Beach Story. Cudo na rysunku. Przepiękna dziewczyna z gitarą. Ochhhhh!

7. kolejne miejsce zajmuje przeurocza tradycjonalistka Aoi Sakuraba, z przeromantycznego Ai Yori Aoshi, jeśli ktoś lubi połączenie urody z tradycją, czytaj, chce mieć za żonę kurę domową, to ta panienka powinna wylądować na miejscu pierwszym.

8. Mahoro na ósemce, przepiękna automatyczna człowieczka (choć raczej należałoby powiedzieć nie automatyczna, tylko odpowiednio wyhodowana), która odwaliła swoje w armii i teraz zapragnęła być gosposią, czyli MohoroMatic.

9. Tiara, piękna, jako normalna dziewczyna, ale po przemianie w wojownika z Guardian World to istne cudo, czyli Shamanic Princess.

10. Kagero, piękna i niebezpieczna ninja nasączona trucizną, czyli Ninja scroll.

10. eqs equo 10 miejsce zdobywa również śliczna i pełna temperamentu Tiita, czyli Plastic Little.

Tak przedstawiają się moje kandydatki do tytułu MISS ANIME w propozycjach jurora Kellyego. A co na to inni jurorzy i, mam nadzieję, jurorki? Jakieś inne propozycje? Zapraszam wszystkich do podawania i głosowania.
 
Kelly jest offline