Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2008, 10:20   #47
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Dobra wiem dobije was...
Straciłem wasze KP. Wszystkie poza Hawkmoona, bo jego mam już spisaną on line. Proszę wysłać mi Kp jeszcze raz na maila ulric@neostrada.pl
Teraz UWAGA!
Jak mi ktoś wyśle KP wybrakowaną lub nie podpisaną, to ją po prostu wrzucę do kosza. Wiem drastyczne.
Oto co ma na niej być, żeby do mnie zgłosić:
- Podstawowe informacje (Imię, wiek, pochodzenie, rasa itp)
- Grafika postaci (w realiach Wiedźmina)
- Opis postaci
- Historia postaci - Odpowiedzi na pytania: Jak wyglądasz? Ile masz lat? Co mi opowiesz ciekawego o swoim życiu? Z jakiej warstwy społecznej się wywodzisz? Czym się trudnisz? Co cenisz najbardziej w życiu? Co/kogo Kochasz? Co/kogo nienawidzisz? Masz wroga, ukochaną, rodzinę? Co cię motywuje w życiu? Cele/pragnienia? + To co uważacie za stosowne, żebym wiedział o waszej postaci.

- Charakter postaci (jaka jest itp)

- Statystyki (tylko:umiejętności, manewry lub czary, wady, zalety)
- Ekwipunek

Przypominam, że przeznaczenie ustalam Ja.

Przypominam również, że : Akcja scenariusza rozgrywa się w 1242 roku. Proszę zapoznać się przed sesją z kalendarium, życiem na kontynencie i tym co uznacie za ważne w podręczniku.
 
DrHyde jest offline