Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 11:05   #354
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eperogenay Zobacz post
Lekki OT:
Proszę znawców Wampira o wyjaśnienie mi, skąd wzięła się dyscyplina:
Prezentacja – 6

Co prawda uznać bym to mógł za literówkę, ale nagminne używanie świadczy o tym, że to coś, z czym styczności nie miałem, a jako Niestrudzony Badacz Zjawisk Świata Mroku bano Bonisagus chciałbym wiedzieć cóż to. Po dłuższych przemyśleniach to z jakiegoś wolnego tłumaczenia wyszło, ale i to mi nie pasuje... z drugiej strony "Wezwanie" to 4 kropka Prezencji... przynajmniej wg. wszelkich źródeł do jakich miałem dostęp. PrezenTAcja niestety nie figuruje nigdzie, w żadnym znanym mi tłumaczeniu, nie dziwota, gdyż słowo samo w sobie nie odpowiada mocy dyscypliny... wprowadzanie w błąd celowe?

Z innych ciekawych spraw, niestety charakter sesji nie bardzo pozwala mi napisać kolejnego posta, puki Laszlo lub Dobrzyńska nie zrobią jakiegoś ruchu, choćby nie przerwą tańca. Profesor nie bardzo mi pasuje do roli tancerza.
Wyraz jest z tego samego worka słowotwórczego co prezencja, na dodatek jak sam zaznaczasz ma podobny opis działania w poście Markusa, więc Niestrudzony Badacz Zjawisk Świata Mroku bano Bonisagus powinien zrozumieć, że to pomyłka w nazewnictwie. Na błąd należy zwrócić uwagę - dzięki Ci za to - ale bynajmniej nie burzy on komunikatu.
Nie jest to wiekszy byk niż Twoje póki przez "u".

Z innych ciekawych spraw masz w tej sesji jak wszyscy moc tworzenia świata (jesteś także MG), dlaczego więc czekasz aż inni wykreują sytuację za Ciebie? Masz kilkadziesiątek NPCów do dyspozycji wokół siebie i conajmniej pół zamku!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline