Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 15:41   #355
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Nie jestem znawcą Wampira, ale i tak pozwolę sobie wytłumaczyć, w końcu to mój błąd. Prezentacja wzięła się z pomyłki. Zwyczajnej, ludzkiej pomyłki. A te jak wiadomo zdarzają się każdemu. W tym przypadku był to efekt wywołany nieuwagą z mojej strony i pewnymi, niezdrowymi praktykami związanymi z czytaniem tekstu. Mianowicie domyślaniem się niektórych wyrazów w oparciu o kontekst. Taka umiejętność przydaje się kiedy chcesz szybko przejrzeć długi, nudny tekst (np. raport) w celu znalezienia pewnych konkretnych informacji, a nie wymaga się od ciebie zrozumienia całości. W wielu zawodach znacznie ułatwia to życie, choć czasem doprowadza do pomyłek (patrz prezentacja zamiast prezencji). Choć sama w sobie, metoda ta nie przynosi szczególnych rezultatów, to w połączeniu z innymi znacznie przyśpiesza proces czytania.

Natomiast nie rozumiem za bardzo pytania:

Cytat:
Napisał Eperogenay
wprowadzanie w błąd celowe?
Jeżeli sugerujesz Eperogenay, że celowo zamieniłem Prezencje na Prezentacje, to powiedz mi po co? Bo ja nie widzę specjalnie sensu. Ci, którzy Wampira znają i tak domyślą się, że chodziło mi o prezencje, choćby po wykorzystaniu przeze mnie mocy „Wezwania”. Natomiast osoby, które systemu nie znają i tak zbyt wiele nie wywnioskują z samej nazwy dyscypliny.

Natomiast, jeżeli chodziło Ci o coś innego, to wybacz. Najwyraźniej źle Cię zrozumiałem.

Błąd już poprawiłem i postaram się go w przyszłości już więcej nie popełnić.

Pozdrawiam
Markus
 
Markus jest offline