Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 19:38   #356
Eperogenay
 
Eperogenay's Avatar
 
Reputacja: 1 Eperogenay nie jest za bardzo znanyEperogenay nie jest za bardzo znany
Cytat:
więc Niestrudzony Badacz Zjawisk Świata Mroku bano Bonisagus powinien zrozumieć, że to pomyłka w nazewnictwie
Niestrudzony Badacz... z uśmiechem przyjął pouczenie. Uznał jednak, że napisanie "o, tu masz błąd" sprowokować mogłoby dyskusję inną niż zamierzona. Cieszy się więc z osiągniętego efektu.

Cytat:
Nie jest to wiekszy byk niż Twoje póki przez "u".
Zgadzam się. Kajam się także wielce. Ostatnio nagminnie używam słowa "póki" i chyba przez czytanie tekstów niekorektowanych gdzieś w podświadomości utkwiła mi wersja z "u". Pracuję nad tym. (Nikt nie powiedział, że trzeba być nieomylnym, by krytykować innych.)

Cytat:
dlaczego więc czekasz aż inni wykreują sytuację za Ciebie
Mira, ty wiesz jaki cel miało wprowadzenie Profesora. Mógłbym rozpisać o tym całe opowiadanie, ale to nie byłoby RPG, ani nie miałoby wielkiego wpływu na sesję. Mi zależy na interakcji z innymi, a czekam dlatego, by jednocześnie swoją akcją nie wtryniać się w akcje dwóch innych osób. To taki gest z mojej strony i ukłon w ich stronę, dając im swobodę tego co zrobią. (Jest to również Profesora sposób na to by zbyt szybko się nie wychylać.)

Jak widzę osoba, którą w swoim stylu skrytykowałem pojęła aluzję i nawet postanowiła zastosować się do swojej rady. Jestem nie tylko zadowolony, ale wręcz dziękuję. No offence, uważam, że każdy musi czasem mieć spojrzenie na swoją pracę z zewnątrz, by zająć się korygowaniem danych błędów u siebie. Dlatego krytykę swojej osoby witam równie miło, co krytykuję czasem innych.
 
Eperogenay jest offline