Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2008, 21:18   #70
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Garnir urąbał kawał dobrego drzewa i spróbował na szybko rozpalić ogień aby zrobić w prezencie Josephowi pochodnię.
- Na znak naszej nowej znajomości i jeszcze raz przepraszam cię za moje zachowanie i ataki na dworze elfów, to było silniejsze ode mnie. - powiedział
Garnir odsapnął na chwilę po męczącej wycince. Odłożył topór na bok. Zaburczało mu w brzuchu...
[ukryj=Kerm]Leonard zdenerwował mnie jedynie kiedy kopnął mój wywar w kociołku - zaśmiał się - ale to będzie dobry kompan, zobaczysz. A zauważysz jeszcze, że czarciskóry zrobi coś złego. Ja będe udawał dobrego przyjaciela dla niego i wyciągne wszelkie informację.[/ukryj]
- Musimy iść, bo brzuch rwie się do walki.- zagadał
I zaczeli wracać do obozu.
[ukryj=Mortarel]Mam szósty zmysł, jakby coś miało nas zaatakować. Chcę chronić za wszelką cenę Josepha, żeby mieć kumpla[/ukryj]
 

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 25-03-2008 o 23:07.
Maciass0 jest offline