Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2008, 18:35   #22
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Na początek - Lindstrom, dzięki za miłe słowa . Miło się prowadzi sesję, wiedząc, że sprawia ona graczom przyjemność.

Ale...

W ostatnich postach machnęliście takim kodem, że nawet ja nie jestem się w stanie połapać o co chodzi . W związku z tym, co budzi moje pytania:

Cytat:
Napisał Lindstrom Zobacz post
Proponuję spotkanie na koordynatach wejścia +1(…). Powtarzam: na koordynatach wejścia +1….
Cytat:
Napisał sante Zobacz post

- Gdzie skoczyliśmy?
- Nie wiem sir, domyślam się, że tam gdzie Athena.
Admirał podniósł się z fotela i podszedł do interkomu.
- Z tej strony admirał Jekk Manan. Do jakiego sektora skoczyliśmy?
- Sir, tam gdzie Athena 1(...). Niestety nie wiemy czemu jeszcze ich nie widać. Skok wykonali przed nami.

(...)

- No to ma pan prawo nie wiedzieć, że znajdujemy się w całkiem innym sektorze niż Athena. Zaraz będę w CIC, tymczasem wykonać skok do punktu wyjścia.

Manan ruszył wraz z towarzyszącym mu człowiekiem do CIC by tam wyjaśnić ludziom na czym polegał szyfr z wojny cylońskiej. Trzeba było szybko dostać się tam, gdzie Athena i przeanalizować wszystkie fakty.
No to niech teraz jeszcze ktoś *mi* wytłumaczy na czym polega "szyfr z wojny cylońskiej" . Czy +1 to takie samo oznaczenie sektora, jak to które sam stosowałem wcześniej w rozkazach, czy jest to faktycznie jakiś szyfr? Jeśli tak, to objaśnijcie mi na czym on polega, bo w tej chwili sam nie jestem w stanie dociec czy do sektora skoczyły oba Battlestary. No i jaką rolę ma mieć w "zastawianiu pułapki" Acropolis, skoro Athena w poście Lindstroma komunikuje się tylko ze swoimi raptorami...

Cytat:
Napisał Lindstrom Zobacz post
Przywołał do siebie Selina i wydał mu szeptem rozkazy, których miał dopilnować osobiście.
Jeśli faktycznie pułkownik wydał szeptem jakieś rozkazy, to warto by je wysłać osobiście do Selina (czyt. do mnie ) na PM. Na razie nic do mnie nie dotarło, więc nie wiem co mam w poście napisać.

To chyba tyle niejasności z mojej strony. Czekam na Waszą odpowiedź.
Pozdrawiam!
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.

Ostatnio edytowane przez Chrapek : 10-03-2008 o 18:41.
Chrapek jest offline