Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2008, 22:44   #11
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Szon opadł na poduszki, słuchał głosu kobiety uspakajając się powoli. Spostrzegł także innych mężczyzn wchodzących do pokoju, będących według słów Deidre wilkołakami. W czasie gdy mężczyzna zajmował się ranami Szona , chłopak poderwał się gwałtownie, jego twarz wykrzywił grymas przerażenia.

- Nie mogÄ™ tu zostać muszÄ™ pÄ™dzić – ponownie opadÅ‚ na poduszki przeistaczajÄ…c siÄ™ momentalnie w wilka.
Jego przeciągły zew rozbrzmiewał smutkiem strachem i uporem. Był zrozumiały dla wilkołaków, lecz Deidere nie wiedziała cóż takiego wywrzaskiwał Szon.

[ukryj=Khemi]- Moje szczeniaki. Nie szczep, nie moje, moje. Niebezpieczeństwo. Szybko biec do wielki dom, nieszczęśliwych biednych ludzi.[/ukryj]

Rozpaczliwie próbował ucieczki skoczył upadając na podłogę. W tej samej chwili przyjął postać prawie człowieka urósł i jego rysy pogrubiły. Z gardła dało się usłyszeć słowa.

- MuszÄ™ siÄ™ tam dostać – poczym zmÄ™czony opadÅ‚ na podÅ‚ogÄ™.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 25-03-2008 o 21:38.
Cedryk jest offline