Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2008, 19:18   #39
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
Witam wszystkich na sesji. Trochę późno się zgłosiłem, lecz lepiej tak niż wcale. Fineański łowca to zawód czasami ekscytujący, czasami nużący. Może i moja postać wplącze się w główny nurt wydarzeń, lecz jak na razie zajmuje się oczyszczaniem miasta.
Co do postu to jest on zrobiony w połowie, więc dziś przy pomyślnych wiatrach dokończę go i zamieszczę. Sytuacja może trochę inna niż u reszty graczy, lecz myślę, że i tak będzie dobrze. Na razie nie trzeba czekać na rozwój wydarzeń, lecz kreować samemu świat i zdobyć jakieś informacje od lokalnego informatora.

I mały słowniczek na początek:
Sen - narkotyk dający niezwykłe wrażenia. Wytwarzający go gang Radical Dreamers stracił niedawno swoją największą fabrykę wytwarzającą ok 70% Snu. Z tego też powodu cieszący się dużym popytem narkotyk z dnia na dzień zmienił swoją cenę. Teraz każdy żąda za niego 3-4 razy tyle, co przed zniszczeniem głównej fabryki, co jest ceną nie do zaakceptowania dla biedoty, będącej głównym odbiorcą narkotyku.
 

Ostatnio edytowane przez grabi : 11-03-2008 o 20:16.
grabi jest offline