Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2008, 08:28   #42
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Do informacji graczy:

Tak jak powiedział Bronthion - możecie tak robić. Te dialogi z gg mają być jednak ładnie obrobione i z opisami a nie na żywca wklejone bez obróbki. Jak się komuś nie chce wysyła to mnie i ja to dodaje. Tak samo jest jak będziecie gadać z NPC na gg [czyli ze mną] - ja dodaje posta.

Co do Walki - również rozgrywamy ja na gg. Jeśli w walce bierze udział więcej nic jedna osoba to konferencyjna na gg i ja to później matuje w posta i wrzucam na forum. Zaznaczam, żeby nie było rozczarowań, że jesli walka będzie słabo opisywana na gg, to sam ubarwię posta tak, że się wam nie spodoba. Taka mała nauczka dla leniów.

Jeden z graczy zarzucił mi, że jest za mało opisów w postach. Poprawie to od następnego posta.
 
DrHyde jest offline